Tarihe geçen salaklıklar…Olamaz dedirten, ilginç olaylar. (Gülme Garantili)

Şerit ÇizgisiTarihe geçen salaklıklar…Olamaz dedirten ilginç olaylar.

Gülmek için tıklayın…

Fransız ordusu , askerlerin mayın tarlalarında yürüyebilmelerini sağlayan patlamaya dayanıklı botlar icat etti.Fakat botlar o kadar ağır ve içinde yürünmesi o kadar zordu ki , askerler mayınlarla havaya uçmadan önce pusuya yatan düşman askerleri tarafından vuruluyorlardı.

Pennsylvania Radnor’da bir şüpheliyi sorguya çeken polis , şüphelinin kafasına metal bir süzgeç yerleştirmiş ve tellerle fotokopi makinasına bağlamıştı.Polisin fotokopi makinasında şüphelinin yalanlarının yazdığını söylemesine inanan şüpheli suçunu itiraf etti.

1975’te İngiliz bir çift televizyonda en sevdikleri programı izlerken erkek yarım saat süren bir gülme krizi sonucu kalp krizi geçirerek öldü.Eşi , cenazeden sonra programın yapımcılarına bir mektup yazarak , kocasını hayatının son dakikalarında bu kadar mutlu ettikleri için teşekür etti

1932 yılında Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Jules Noel’in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı.Çünkü atışı izlemesi gereken bütün hakemler , sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkalarını dönmüşlerdi.

Jake Fen isimli Macar adam , eşini korkutmak için kendisini asmış pozu verdi…
Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı.Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.
Topladıklarıyla çıkarken Jake kadına bir tekme attı.Cesedin canlandığını sanan kadın öldü. Jake beraat etti…

1971’de toprak kaymalarını incelemek isteyen Japon bilim adamları ,büyük bir yağmur fırtınası efekti yaratmak için bir tepeyi yangın hortumlarıyla adam akıllı suladılar.Bu yüzden tepenin çökmesi sonucu meydana gelen heyelanda , dört bilim adamıyla 11 izleyici hayatını kaybetti.

Not: Yazılı olanlar sadece bilinenler,bide bilinmeyen salaklıklar var =)=)

(Visited 105 times, 1 visits today)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir