Menü

Muhteşem Yüzyıl 22 ülkede daha gösterime girecek…

09 Ekim 2011 - Medya

Muhteşem YüzyılMuhteşem Yüzyıl 22 ülkede daha gösterime girecek…

6 aydır pek çok fuara katılan Show TV’nin iddialı dizisi Muhteşem Yüzyıl, 22 ülkeye satıldı.Cannes’da dünya film ve televizyon endüstrisi ile buluşan Türk dizileri, başta Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere, Kuzey Afrika, Vietnam, Malezya, Endonezya ve Singapur’a kadar pek çok dünya ülkesiyle satış için ön görüşme yaptı.

Muhteşem Yüzyıl ve Kurtlar Vadisi ilgi odağı oldu

Türk yapımcıları ve televizyonları MIPCOM’a ilk kez İTO çatısı altında düzenlenen bir organizasyonla katıldı. 25 Türk dizi ve sinema yapımcısı şirketin dünya film ve televizyon endüstrisi ile buluştuğu fuarda Muhteşem Yüzyıl ve Kurtlar Vadisi dizisi yabancı televizyonların ilgi odağı oldu.

Muhteşem Yüzyıl 22 ülkeye satıldı

6 aydır pek çok fuara katılan Show TV’nin iddialı dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi 22 ülkeye satıldı. Dizi başta Ortadoğu olmak üzere Azerbaycan, Slovenya, Slovakya, Karadağ, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Bosna, Kosova,Sırbistan, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Kazakistan, Afganistan, Rusya, Arnavutluk, Japonya’da 22 Aralık’tan itibaren gösterilmeye başlanacak.

Yeni hedef kitlesi ise AB
Ortadoğu, Balkanlar, Rusya ve Uzakdoğu pazarına giren dizinin yeni hedefi AB ülkeleri.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*