Menü

Beklenen oldu, Nokia’dan çift sim kartlı iki yeni akıllı telefon!

15 Eylül 2011 - Diğer

Nokıa LogoBeklenen oldu, Nokia’dan çift sim kartlı iki yeni akıllı telefon!

Nokia çift SIM kartlı iki yeni akıllı telefon modelini piyasaya sundu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, Nokia’nın yeni modelleriyle ilgili Nokia X1-01 ve Nokia C2-00’nin kullandığı bir ya da daha fazla hattı olanları hedeflediğini kaydetti.

İcan, ”Çift SIM kart özelliği, fiyat konusunda hassas olan tüketicilere bir ya da daha fazla servis sağlayıcıya ait hatlarını kullanma ve böylece cep telefonu faturalarını düşürebilme özgürlüğünü veriyor. Aynı zamanda özel ve iş telefonlarının birbirinden ayrılmasına da imkan tanıyor. Ayrıca kendi kişisel ayarlarınızı yükleyerek ailenizin diğer fertleriyle aynı telefonu kullanmanız da mümkün olabiliyor” dedi.

Çift SIM kartlı Nokia X1-01’nin, çift SIM kart deneyimlerini kişiselleştirebilmelerine olanak tanıdığı, SIM kartlara isim ve özel bir logo atanabildiği, SIM kartlarından her biri için ayrı bir melodi belirlenebildiği bildirildi.
Nokıa C2-00
Nokia C2-00 ise kullanıcılara kolay geçiş özelliğiyle telefonlarını kapatmadan SIM kart değiştirme imkanı da tanıyor. Beş farklı SIM kartı, kart ayarlarıyla birlikte tanıyabiliyor.

Nokıa X1-00
Nokia X1-01 209 lira, Nokia C2-00 ise 295 liradan satılacak.

(Visited 133 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*