Menü

Battlefield Heroes artık Türkçe!

15 Eylül 2011 - Diğer

Battlefield Battlefield Heroes artık Türkçe!

EA’in en eğlenceli arcade-savaş tarzındaki browser tabanlı ücretsiz oyunu Battlefield Heroes artık Türk kullanıcılara kendi dillerinde oynama imkânı sunuyor.

Oyunun Türkçeleşmesi ile birlikte bugün yeni bir tanıtım videosu yayınlayan EA, ” http://www.dailymotion.com/video/xl2zr0_battlefield-heroes-turkish-trailer_videogames ” adresten videoyu paylaştığını duyurdu. Birçok noktanın tamamen Türkçe olarak tanıtıldığı videoda, oyunun özellikleri tüm detaylarıyla anlatılıyor.

Dokuz farklı dilin yanı sıra EA tarafından Türkçe olarak lokalize edilen Battlefield Heroes, www.battlefieldheroes.com adresinden ücretsiz olarak kayıt olup oynama fırsatı sunuyor.

Battlefield Heroes, klasik Battlefield serisini geniş kitlelere ulaştıran, ücretsiz bir üçüncü şahıs savaş oyunu olarak sevenlerinin kalbini fethetti.

BF Heros eğlenceli ve çizgi roman stili grafikleri ile beraber kullanıcılara karakterlerini geliştirme imkanı veren bir oyun anlayışı sunuyor. Battlefield Heroes kolayca oynamaya başlayacağınız fakat karakter özelleştirmeleri, kendine bağlayan online özellikleri ile zevkle oynayacağınız bir oyununu test etme imkanı sağlıyor.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Battlefield Heroes artık Türkçe!” üzerine bir düşünce

BlackCastle

Çok Güzel Oyun Boş Vakitlerinizi Sıkılmadan Geçirebilirsiniz.

Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*