Menü

Tecavüzcü Coşkun ile Nuri Alço Arasındaki Farklar

06 Mart 2011 - Medya

Nuri ile CoskunYeşilçamın, Tecavüzcü Coşkunu ile Nuri Alçosu Arasındaki Farklar

Nuri Alço avına babacan bir tavırla ve gazoz ikram ederek yaklaşır.. tecavüzcü Coşkun ise sıfatına yakışır biçimde birazcık küstahlaşır avlanırken..

giyim konusunda Nuri Alço pembe ipekten vazgeçmez.. Coşkun bey ise hala jean takım giymektedir.. ondan sonra da bir saat uğraşır pantolonunu iliklemek için..

Nuri Alço zengindir rollerinde.. kokain felan içer.. Coşkun ise beş parasızdır.. zenginlere hizmet eder.. cigaralık sarar..

Nuri Alço filmdeki hanımlar için kısa bir süre de olsa etkileyicidir.. tecavüzcü Coşkunun üzerlerinde bıraktığı etki ise asla unutulamaz..

Nuri Alço tecavüzden sonra olay mahalini terk etmez, aksine röbdoşambır giyip şarap ve puro içer.

oysa Coşkun, eğer yakalanmamışsa yarı çıplak vaziyette olay mahalinden (koşarak) uzaklaşır.

Nuri Alço nun daha bi ağır havası vardır.daha çok zengin olan ve mafya babası tarzında olan adam o dur.işi sessiz ve derinden götürür.genelde yatak kullanır ama Coşkun beş parasızdır ve genelde işimi ayaküstü hallediyim çekip gideyim tarzında bi havası vardır.ve tecavüz sırasında iyi adam rolündeki kişiye(genelde bu cüneyt arkın,tarık akan,kadir inanaır olur)en çabuk o yakalınır ve filmde Nuri Alçoya göre daha erken ölür..

Coşkunun sahnelerinde genellikle küçükdilini görürüz. gülüşü Alçodan daha geniştir yani.

kısaca Nuri Alço planlı tecavüz üstadıdır.coşkun ise serbest dalar.ayrıca Coşkun genellikle yalnız değildir.mutlaka arkadaşları da sebeplenirler ama Nuri Alço yatak odasında tek başına çıkarır keyfini

Nuri Alço daha yakışıklı kadınları yatak odasına kadar kendiliğinden getiriyor ve sora tecavüz ediyor ama coşkun direk saldırıyor, konuşma iknayla falan hiç işim olmaz modunda

Nuri Alço entrikasız iş yapmaz muhakkak tehdit kaçıma gazoza ilaç dayak olsada bazen kewaşeleri kandırıp aşık ettiğide olur coşkun esrarkeş olduğu halde biton ex yutmuş gibidirgenelde yalamaya aşşalardan başlar çünkü yıldız oyuncu coşkunla öpüşmek istemez muhtemelen

Nuri Alço tecavüz sonrası kurbanı bilgilendirir.artık benimsin,seni kandırdım,başka sanşın yok beni kadınım olmaktan başka gibi,böylece tecavüz sonrası kurbanı rahatlatarak depresyona girmesini önler,Coşkun ise futursuzca olaya girer, mesaj kaygısı yoktur. o anlık keyfine bakar,arkasına bakmadan mekanı terk eder.

Nuri Alço tecavüz ettiği kadını mutlaka ilerisi için kullanacaktır. tecavüz onun için amaç değil , araçtır.
Coşkunun ise böyle bir amacı yoktur. tek derdi tecavüzü gerçekleştirip olay mahallinden uzaklaşmaktır.

(Visited 254 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*